Sprzedaż Gotowych Domków z Drewna

Sprzedaż gotowych domków z drewna jest niezwykle wygodnym procesem z punktu widzenia klienta. Wystarczy, że klient zrobi odpowiednią podmurówkę na swojej działce, a my zajmiemy się całą resztą, włącznie z dostarczeniem danego domku na miejsce. Sam montaż domku zwykle trwa od jednego do dwóch dni. Oczywiście podany czas jest podany dla standardowego domku, czasami może być on dłuższy – zależnie od typu domku, jego wielkości etc.

W ramach naszej oferty znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment różnych domków, zaczynając od takich, które mają zaledwie parę metrów kwadratowych, a kończąc na dużych domach, które potrafią mieć nawet więcej niż 100m2. Wszystkie wykonywane przez nas domki, produkowane są ze świerku syberyjskiego. Jest to niezwykle dobry materiał, który posiada bardzo dobre właściwości. Jeżeli chodzi o świerk syberyjski to jego parametry cieplne są naprawdę świetne, tak samo jak jego wytrzymałość na różne czynniki zewnętrzne oraz odporność na ogień.

Sprzedaż gotowych domków z drewna jest niezwykle atrakcyjna dla klientów, ponieważ ich cena jest zdecydowanie mniejsza niż cena innych konkurencyjnych konstrukcji. Z tego powodu nikogo nie powinno dziwić to, że domki drewniane od wielu lat nieustannie zyskują na popularności, ta branża cały czas się rozwija. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być jej częścią już od niemal 30 lat.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.