Sprzedaż Domków Drewnianych Letniskowych

Sprzedaż domków drewnianych letniskowych z roku na rok rośnie, jest to tendencja charakterystyczna dla całej Europy centralnej oraz wschodniej. Wynika to z faktu, że tego typu rozwiązanie jest niezwykle opłacalne względem innych typów budownictwa, a jednocześnie stosunkowo mało znane. Dlatego cały czas istnieje niezwykle duży potencjał wzrostu oraz rozwoju w tej branży.  Nasza firma funkcjonuje na tym rynku już od niemal 30 lat, posiadamy niezwykle szeroki zakres doświadczenia oraz wiedzy, ale nieustannie staramy się rozwijać. Naszym celem jest świadczenie najlepszych usług oraz zadowolenie naszych klientów.

Nasza oferta to sprzedaż domków drewnianych letniskowych oraz całorocznych domów drewnianych. Wszystkie nasze domki wykonywane są z wysokojakościowego świerku syberyjskiego – drewna, które posiada jedne z najlepszych parametrów. Świerk syberyjski jest niezwykle wytrzymałym oraz świetnie izolującym materiałem. Oznacza to, że doskonale sprawdzi się jako budulec domu, w niczym nie ustępując różnego rodzaju murowanym technologiom.

Z tego powodu jeżeli potrzebujemy domek letniskowy najlepiej nabyć drewniany – najlepiej naszej produkcji. Da to Państwu gwarancję nie tylko niskiej ceny, ale również niezwykle wysokiej jakości. Oferujemy naszym klientom tylko to co najlepsze.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.